Zaczynam moją przygodę z lakierami hybrydowymi, zaczynam na mojej własnej krótkiej płytce(malowanie jak dotąd hard level). Wszystko jest dla mnie nowe i nieznane. Chciałbym rozwijać moje umiejętności o coraz to nowe wzory. Proszę o konstruktywną krytykę , oraz rady :) Pozdrawiam :)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz